До уваги батьків майбутніх п’ятикласників!!!

1. З 20.05 2024 року на інформаційному стенді школи будуть оприлюднені списки учнів, які, відповідно до першочергового зарахування учнів, зараховуються до майбутніх 5-х класів.

З метою ефективного вивчення англійської мови майбутні здобувачі освіти 5-х класів пройдуть тестування для поділу на групи вивчення англійської мови відповідно до алгоритму:

  • Початок випробовування: 10.00 3 червня 2024 року.

  • Всі учні будуть розподілені та закріплені за навчальними аудиторіями та членами комісії відповідно до списку

  • Тестування для поділу на групи триває 45 хвилин з дотриманням принципів академічної доброчесності, прозорості, відкритості, справедливості, чесності, об’єктивності, рівності та неупередженості

2. Відповідно до наказу МОН № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» в п’яті класи прийнято 160 заяв на очну форму навчання. На 2024-2025 навчальний рік СШ №159 набирає п’ять 5-х класів по 30 учнів у кожному класі, в зв’язку зі спроможністю закладу освіти забезпечити здобуття освіти за денною формою навчання 150 здобувачам освіти майбутніх п’ятих класів, відповідно до пунктів 2-16 глави 4 розділу ІІ Порядку зарахування  03 червня 2024 року відбудеться конкурсне випробування майбутніх здобувачів освіти 5-х класів, які не зараховуються відповідно до правил першочергового зарахування учнів відповідно до алгоритму:

  • Початок випробовування 10.00 3 червня 2024 року.

  • Всі учні будуть розподілені та закріплені за навчальними аудиторіями та членами комісії відповідно до списку

  • Тестування триває 45 хвилин з дотриманням принципів академічної доброчесності, прозорості, відкритості, справедливості, чесності, об’єктивності, рівності та неупередженості

  • Результати будуть оприлюднені на інформаційному стенді школи не пізніше одного робочого дня.

3. В день тестування потрібно прийти зі свідоцтвом про народження дитини та ручкою.


Консультації за телефоном: 044 457 09 74