14.06.2024 Випуск 9-х класів

Сьогодні у нашій школі дев’ятикласники отримали свідоцтва про базову середню освіту.
В шкільній залі зібрались наші випускники, батьки, вчителі і якраз між оголошеннями повітряної тривоги встигли все: отримати свідоцтва, сказати слова вдячності вчителям, батькам, учням, а також набажати щасливого мирного майбутнього!!!

14.06.2024 Випуск 9-х класів Читати далі »

Навчально-польові збори

Сьогодні кожен повинен знати особливості поведінки у надзвичайних ситуаціях та вміти захистити себе. Відповідно до вимог навчальної програми «Захист України» на базі  нашої школі з 3 по 5 червня 2024 року пройшли навчально-польові збори для учнів 10-х класів за участі інструкторів військової частини №3030 сержантів Ковтун Єлизавети Євгенівни,  Соколовського Миколи Миколайовича та Довганя Олександра Миколайовича , які навчали десятикласників основам самооборони, тактичної медицини та тактичної підготовки. Під час практичних занять було відпрацьовано вміння накладати турнікети, транспортувати поранених, пересування на полі бою, а також було відпрацьовано фізичні вправи на тактичній смузі перешкод. Навчально-польові збори – завершальний етап вивчення  предмета «Захист України». Головною метою проведення навчально-польових зборів є підвищення рівня підготовки учнів-юнаків та дівчат  до служби в Збройних Силах України, закріплення знань, умінь і практичних навичок набутих учнями.
На урочистому  закритті заходу директор школи Майстренко О.Г. підкреслив актуальність та важливе значення навчально-польових зборів для випускників шкіл особливо у теперішній нелегкий час,  а також нагородив військовослужбовців відділення інструкторів секції підготовки 25 бригади імені князя Аскольда Національної гвардії України (в/ч 3030) подякою (відео тут) та привітав десятикласників з початком літніх канікул.

Навчально-польові збори Читати далі »

31.05.2024 Останній дзвінок

Ось і завершився 2023-2024 н.р. Для нас він був тривожним, проте надзвичайно відповідальним, адже за парти повернулась майже вся шкільна родина. Перед школою стояло складне завдання: не лише дати учням хороші знання, але й захистити їх від небезпеки та зберегти найцінніше – життя і здоров’я. Стільки було переживань, турбот, вимог, що часом майже опускалися руки, але завдяки учням, батькам, вчителям ми подолали всі перешкоди, зуміли якісно організувати освітній процес і сьогодні святкували День Останнього дзвінка.

На святі були привітання, нагородження, подяки танці і, звісно, вальс випускників.
Бажаємо всім учням весело і мирно провести літо і у вересні повернутись за шкільні парти, а випускникам успішно здати іспити і поступити до омріяного вузу!!!

31.05.2024 Останній дзвінок Читати далі »

Підведення підсумків 2023/2024 н.р.

Сьогодні ми підводили підсумки успіхів наших учнів 5-8 та 10 класів. Учням було вручено нагороди за конкурси, олімпіади, наукові роботи. Як завжди, грамот, дипломів та подяк було досить багато, тому на фото вдалось зберегти не усіх).
Вітаємо переможців!!! Так тримати!!!

Підведення підсумків 2023/2024 н.р. Читати далі »

Наші туристи на чемпіонаті міста!!!

Насичений спортивний навчальний рік продовжується. 19 травня гуртківці туристичного гуртка взяли участь у Чемпіонаті міста Києва серед учнівської молоді зі спортивного туризму – комбінована «смуга перешкод». 🏃‍♂️🏃‍♀️
На вихованців чекали завдання зі спортивно-туристського, краєзнавчого, а також патріотичного напрямків.
Загалом в молодшому віці було представлено 37 команд, в середньому 11 та в старшому 22 команди.
Наші спортсмени та спортсменки були представлені в усіх вікових категорія та показали гарні результати
Дякуємо ЗСУ за можливість займатись улюбленим спортом!

Наші туристи на чемпіонаті міста!!! Читати далі »

16.05.2024 День вишиванки

Вчора в нашій школі святкували День вишиванки.
Більшість учасників освітнього процесу прийшли до школи в цьому чудовому національному вбранні. На першому уроці, відразу після відбою повітряної тривоги, учні 6-х класів долучились до Національної руханки в вишиванках “Дякуємо ЗСУ”, яку організували українська федерація “Спорт заради розвитку”, а також до встановлення рекорду (результати будуть повідомлені згодом). Зі всієї України до руханки долучились більше 700 тисяч учасників, і ми серед них.
А протягом дня учні жваво фотографувалися, адже в цей день всі були надзвичайно красивими!!!

@UNICEF_UA 

#Дякуємо_ЗСУ 

#ЗСУ 

#УФСЗР 

#Спорт_заради_розвитку  

#sport_for_development

16.05.2024 День вишиванки Читати далі »

15.05.2024 Участь у відкритій першості Оболонського району зі спортивного (комбінованого) туризму

15 травня учні-туристи взяли участь у відкритій першості Оболонського району зі спортивного (комбінованого) туризму на дистанції « Смуга перешкод» учнівської молоді
Команди проходили етапи на швидкість і демонстрували свої знання і навички на етапах: скелелазіння, надання долікарської допомоги ( де учасники мали накласти шину при переломі кінцівки і відповісти на тестові питання), топографія та вміння працювати з компасом, а саме брати азимут, вʼязання вузлів, техніка велосипедного туризму і техніка водного туризму.

Команда змогла вибороти 3 місце у середній віковій категорії 🥉
Дякуємо за організацію змагань😌

15.05.2024 Участь у відкритій першості Оболонського району зі спортивного (комбінованого) туризму Читати далі »

13-19.05.2024 Тиждень безпеки дорожнього руху

Цей тиждень у школі проходять заходи, присвячені Тижню безпеки дорожнього руху. Учні з шефського центру УРС поговорили з підшефними класами про правила поведінки на дорозі. Поруч з бібліотекою оформлено виставку дитячих малюнків на тему “Безпека на дорозі”.

13-19.05.2024 Тиждень безпеки дорожнього руху Читати далі »

12.05.2024 Кубок м. Києва з водного туризму

12 травня пройшов Кубок міста Києва з водного туризму🏆

Учні, які займаються у туристичному гуртку, взяли участь у цих змаганнях і створили потужну конкуренцію для інших команд
Команда нашої школи посіла 4 місце на дистанції «Спринт» та 3 місце на технічній дистанції «Слалом» серед 21 команди у класі суден катамаран С4.🥳

Незважаючи на повітряну тривогу, мінливу погоду, учасники змагань підтримували дружню атмосферу і боролись до кінця.
Туристичний гурток активно готується до літа і ще низки змагань, які пройдуть у травні.

12.05.2024 Кубок м. Києва з водного туризму Читати далі »

09.04.2024 – День Європи на кафедрі іноземних мов

На честь святкування Дня Європи, кафедра іноземних мов провела низку заходів, присвячених цьому дню, а саме: віртуальні подорожі Європою, квести, виставки проектних робіт учнів

09.04.2024 – День Європи на кафедрі іноземних мов Читати далі »

09.05.2024 День Європи

Сьогодні в нашій школі відбувся квест “Україна – це Європа!” з нагоди Дня Європи.
Перед уроками учні отримали завдання: карту Європи та описи деяких країн, не позначені на карті.
Відгадавши, яка країна у завданні, під час перерв вони бігали по школі в пошуках учнениці з УРС з картою цієї країни, щоб, відповівши на питання, отримати фрагмент карти.
Коли клас збирав усі 10 фрагментів, вони доповнювали ними заготовку карти та оформляли тематичними малюнками.
До кінця дня усі класи успішно справились із завданням і оформили двері своїх кабінетів чудовими плакатами.

09.05.2024 День Європи Читати далі »

07.05.2024 Великодній ярмарок

7 травня в нашій школі відбувся Великодній ярмарок, який проводився за проханням батьків та ініціативи Управління освіти Солом’янської РДА.
Уся дружня шкільна родина активно долучилась як до виготовлення смаколиків, саморобок, фотозон, так і до покупок. Крім того, на ярмарці виступили наші чудові дівчата з танцювального ансамблю “Атлантида” та заспівала Тетяна Бугайова. Також на ярмарці звучало багато народної музики, під яку не могли встояти учні, тому дійство перетворилося на масові народні танці.
За результатами підрахунку на ярмарці було зібрано 85 120 грн. Виручені кошти будуть направлені для потреб 130 бригади 😻 територіальної оборони м. Києва (які зараз виконують завдання в районі проведення бойових дій), а також на підтримку волонтерської організації “Солом’янські сіточки”🐈.

07.05.2024 Великодній ярмарок Читати далі »

08.05.2024 День пам’яті та перемоги на нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 8 травня, в нашій школі було проведено Єдиний урок до Дня пам’яті та перемоги на нацизмом у Другій світовій війні.
Для учнів 5-8 класів урок провели класні керівники, де згадали події Другої Світової війни, пояснили значення подій, символів, а також те, наскільки важливо пам’ятати свою історію та Героїв.
Для учнів 9-10 класів учитель історії Антоненко О.В. провела урок в актовій залі, де висвітлила основні події 1939-1945 років. Вкінці уроку учні пом’янули загиблих у тій війні, а також у війні з росією, яка триває сьогодні.

08.05.2024 День пам’яті та перемоги на нацизмом у Другій світовій війні Читати далі »

02.05.2024 Нагородження конкурсів

Сьогодні на великій перерві зібрались для нагородження учнів за конкурс танців та за конкурси в день ЦЗ, які не встигли нагородити через сигнал повітряної тривоги.
Отже, переможцями конкурсу танців стали (враховували голоси та дотримання головної умови конкурсу – участі у танці більшості класу): 1 місце – 8-Г клас, 2 місце – 9-Б клас, а 3 місце розділили учні 6-А та 10-А класу. А переглянути результати голосування можете на зображенні.
Вітаємо переможців!

02.05.2024 Нагородження конкурсів Читати далі »

26.04.2024 Річниця Чорнобильської трагедії

Сьогодні, в день 38 річниці від аварії на ЧАЕС, для учнів 6-х було організовано перегляд відеороликів про трагедію, перших ліквідаторів, а також інтерв’ю ліквідатора. Під час перегляду учні пом’янули загиблих ліквідаторів, які героїчно боролися з вогнем, Хвилиною Мовчання.
Про аварію з учнями інших класів розмовляли їх класні керівники, згадуючи події, а також демонструючи цікаві ролики про тварин Чорнобиля, причини та наслідки катастрофи.

26.04.2024 Річниця Чорнобильської трагедії Читати далі »

25.04.2024 День цивільного захисту

25 квітня 2024 року у нашій школі пройшов День цивільного захисту. Незважаючи на рекордну кількість тривог, перенесених уроків, хвилювань та прогнози щодо зливи, учні та працівники школи вдосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє життя і здоров’я.

У цьому році працівниками школи відпрацьовувалися вміння діяти у разі нападу на школу. Хлопці 11-х класів вміло зіграли роль нападників, а всі учасники освітнього процесу продемонстрували свої вміння діяти у такій екстремальній ситуації.

На другому уроці в цікавій та змістовній формі класні керівники провели підсумкові заняття з правил поведінки при обстрілах та терористичних актах, радіаційної небезпеки, небезпеки від води, правил поведінки під час потрапляння в полон. Для учнів 5-х класів було проведено заняття з мінної безпеки за участі представників 4-ДПРЧ ГУ ДСНС України в м. Києві. Дітей познайомили з планом дій під час радіаційної небезпеки, розповіли про небезпечні знахідки. 

Для дівчат 10 та 11-х класів на третьому уроці було організовано майстер-класи з домедичної допомоги в умовах війни представниками військової частини м. Києва.

На першому поверсі школи вчителем Захисту України Чебаном А.Я. була організована виставка засобів індивідуального захисту.

Команди учнів 7-х класів змагалися у тематичному брейн-рингу. Вони продемонстрували свої вміння працювати в команді, гарну пам’ять, увагу, активність та головне – глибокі знання та вміння швидко їх проявити. Переможцем стала команда учнів 7-А класу (Кл. керівник Фесун Я.В.).    

Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві Цаповська Ольга Василівна провела з учнями 6-Є класу бесіду стосовно безпечної поведінки у соціальних мережах, дій на блокпостах, а також нагадала учням про те, наскільки небезпечним може бути булінг.

На великому стадіоні школи вчителі Захисту України Чебан А.Я. та Ковальчук С.І., а також вчитель фізичного виховання Первой Ю.Я. провели комбіновану естафету «Юний рятувальник» з елементами виконання нормативів та контрольних завдань серед учнів 10-х класів. Перемогу здобули учні 10-А класу (Кл. керівник Кресна Т.Д.).

Вчитель хімії та керівник спеціалізованої протипожежної ланки Бабан С.М. відпрацьовував з учнями 7-х класів уміння користуватися вогнегасниками. Учні із задоволенням гасили вогонь та повторювали умови виникнення та припинення вогню.

Учитель фізичного виховання Васільєвих М.В. провів для учнів 9-А та 9-Б класів естафету “Завжди напоготові”. Під час різноманітних цікавих конкурсів учні продемонстрували журі та глядачам свою мужність, рішучість, кмітливість та згуртованість.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

25.04.2024 День цивільного захисту Читати далі »

23.04.2024 Конкурс “У ритмі танці”.

Вже другий рік поспіль з нагоди Міжнародного для танцю в нашій школи проходить конкурс танців. Цього року в конкурсі прийняли участь 14 класів. На жаль, через карантинні обмеження, 3 класи взяли участь дистанційно, але це не завадило всім присутнім насолодитись їхніми постановками.

Майже всі цьогорічні виступи відрізнялися не лише цікавими ідеями та постановками, а й дружністю при підготовці та виступі (адже умовою конкурсу було задіяти якомога більше учнів від класу).

А ще однією родзинкою свята стали наші ведучі, які не лише оголошували конкурсантів, а й підтанцьовували усім класам, тому їх танці також заслуговують на увагу.

А переможців конкурсу визначатимуть наші учні та вчителі (тобто, всі власники корпоративних акаунтів школи). Тому мерщій згадуйте пароль, заходьте в свій обліковий запис і голосуйте. Ознайомитись з номерами можна за посиланням, після чого заповнити форму для голосування. Наголошуємо, що голосування триває з 24 по 28 квітня, в межах цього часу свій голос можна змінити, а також що голосувати можна за необмежену кількість конкурсантів.

23.04.2024 Конкурс “У ритмі танці”. Читати далі »

Голосування в конкурсі “У ритмі танцю”

Для голосування перейдіть за посиланням. Зверніть увагу, що право голосу є лише у власників корпоративних акаунтів. Голосування триває з 24 по 28 квітня включно. Голосувати можна за необмежену кількість номерів, свій голос можна змінювати продовж вказаного терміну.

Голосування в конкурсі “У ритмі танцю” Читати далі »

17.04.2024 Лекція з кібербезпеки

Сьогодні в нашій школі для учнів 7-х класів було проведено лекцію з кібербезпеки представниками комп’ютерної Академії IT Step, на якій учням розповіли, які небезпеки можуть їх чекати в глобальній мережі та як не попасти в руки шахраїв.

17.04.2024 Лекція з кібербезпеки Читати далі »

11.04.2024 – Вибори президента школи

Сьогодні в стінах нашої школи відбулись справжні вибори. Підготовка до них розпочалась ще у березні. Кандидати подали свої заявки і виборчу програму, яка обов’язково була затверджена адміністрацією школи. Не обійшлося без дебатів та передвиборчої агітації, яку так ретельно підготували наші кандидати. Серед них були Антоненко Аліна 8-А клас, Чередник Ксенія 8-Г клас, Щеглова Наталія 9-А клас, Ющенко Катерина 9-А клас.


Нарешті 11 квітня відбулись вибори. Кожен член учнівської ради самоврядування мав змогу проголосувати та обрати свого лідера. За підрахунками комісії перемогу у виборах 2024 здобула Щеглова Наталія, учениця 9-А клас. Саме вона стане нашим президентом школи терміном на наступні 2 роки. Наталія одразу ж склала присягу президента школи і вже дала перші розпорядження про встановлення на посаду заступника президента школи Ющенко Катерину, ученицю 9-А класу.


Вітаємо Наталію та Катерину з новими посадами та бажаємо успіхів!!!

11.04.2024 – Вибори президента школи Читати далі »

08.04.2024 День здоров’я

Сьогодні у нашій школі відбувались заходи, присвячені Всесвітньому Дню Здоров’я.
Перед уроками учні та вчителі школи зібрались на шкільному стадіоні для спільної зарядки. Було надзвичайно весело всім разом долучитися до спорту, після чого з вибуховим настроєм всі разом попрямували на уроки.
На 6-7 уроках для учнів 5-6 класів було організовано сімейні змагання “Мама, тато, я – спортивна сім’я!” Незважаючи на те, що повітряна тривога завадила вчасно розпочати активності, але і діти, і батьки, і вчителі отримали надзвичайне задоволення від конкурсів, руханки, а також від запальних вболівальників 5-Д класу.
Учні СШ №159 м. Києва – за здоровий спосіб життя, адже спорт – це здоров’я!!!

08.04.2024 День здоров’я Читати далі »

Голосування за учасників конкурсу “Найкумедніший образ”

Отже, оголошується голосування за найкумедніший образ.
Звертаємо увагу, що голосувати можна за одного, або кількох учасників. Голоси приймаються лише з корпоративних акаунтів. Крім того, наголошуємо, що зі свого акаунта ви можете віддати голос один раз (проте, свою відповідь можна змінити до кінця голосування).
Голосування триває з 2 до 5 квітня.
Посилання на голосування

Голосування за учасників конкурсу “Найкумедніший образ” Читати далі »

01.04.2024 День сміху

Сьогодні у нашій школі було багато жартів, танців та розіграшів.
Всі бажаючі могли сфотографуватися у нашій фотозоні, потанцювати на перервах, а також прийняти участь у конкурсах.
Вже завтра буде запущено голосування за найсмішніший образ, а нагородження за нього (а також за гуморески) відбудеться вже наступного тижня.
P.S. Якщо ви не встигли сфотографуватись у фотозоні – не засмучуйтесь. Фотозона працюватиме для вас до кінця тижня.

01.04.2024 День сміху Читати далі »

29.03.2024 Екскурсія до музею медицини

Після важкої та темної ночі завжди приходить світанок! Дякуємо ЗСУ за можливість відвідати сьогодні з нашими учнями наймасштабніший музей медицини в Європі. Діти змогли познайомитись з історією медицини із самого початку її зародження до сьогодення. Медицина представлена через призму історії України. Неабиякого враження додає аудіовізуальний перформанс. Маємо надію, що відвідавши музей, всі отримали задоволення. А ще дізнались багато цікавого та корисного з медицини та історії. Мандруємо далі!

29.03.2024 Екскурсія до музею медицини Читати далі »

Вдале перезавантаження на весняних канікулах 9-В класу

Кам‘янець-Подільський, Кришталеві печери , Хотин і Чернівці!!! Подорож, драйвове спілкування, унікальні замки, цікава і захоплююча екскурсія, піжамна вечоринка, ратуші, Чернівецький університет, де був відразу і залік, Молитва за Україну ….. Все це і не тільки так потрібно нашим дітям під час війни!Впевнені , екскурсія залишиться в пам’яті на все життя!!!Все буде Україна!!!

Вдале перезавантаження на весняних канікулах 9-В класу Читати далі »

Туристи на канікулах

Канікули для вихованців туристичного гуртка почались з подорожі до Камʼянець-Подільського, а також до спортивної карстової печери «Атлантида», яка на 80% складається з кристалів, одна з найкрасивіших печер у світі.
Діти мали змогу побачити кажанів у свої середі проживання, дали клятву спелеологів, а також пройшли складні маршрути в печері.
Наступного дня вихованці відвідали державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця», яку до цього більшість бачила тільки в історичних фільмах. Також вдало пройшли квест у Камʼянець-Подільський фортеці, який був повʼязаний з історією цього місця і його секретами.
Останнім етапом стала прогулянка містом Камʼянець- Подільський, де діти змогли оцінити і порівняти старе і нове місто.
Дякуємо ЗСУ за можливість!

Туристи на канікулах Читати далі »

27.03.2024 Підведення підсумків ярмарку

Сьогодні підведені остаточні підсумки нашого ярмарку.
Спільними зусиллями зібрано 141 531 гривню. Всі кошти використали для придбання матеріалів, необхідних для роботи волонтерської групи “Солом’янські сіточки”.
Дякуємо всім учасникам благодійного ярмарку за участь, результативність та гарний настрій.

27.03.2024 Підведення підсумків ярмарку Читати далі »

Декада іноземної мови

У період з 12 лютого по 29 лютого 2024 року у спеціалізованій школі №159 пройшла декада вчителів іноземних мов.
Під час декади вчителі кафедри іноземних мов провели відкриті уроки, спрямовані на закріплення знань з аудіювання, читання, говоріння, лексичного та граматичного матеріалу. Теми уроків були різноманітними, цікавими і спрямованими на заохочення та стимулювання учнів для подальшого вивчення іноземної мови
Не уроками єдиними! Також було проведено багато цікавих заходів, квестів, конкурсів і звісно, тематичні заходи святкування  додня святого Валентина

Декада іноземної мови Читати далі »

20.03.2024 Шкільний урок волонтерства

Сьогодні для учнів 8-Б та 8-В класів волонтеркою Ангеліною Олійник було проведено Шкільний урок волонтерства.
Шкільний урок волонтерства — навчальна програма, яка реалізується у форматі уроку для учнів 8-11 класів. Мета уроку — розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути учнів, як своїми діями вони можуть вплинути на розв’язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні.
На початку учнів долучили до опитування, щоб зрозуміти, як собі вони уявляють волонтерство. Під час уроку волонтер розповіла учням, що таке волонтерство, які є основні його засади. Поцікавилась в учнів, яким волонтерством займалися вони і ознайомила з різними способами залучення до цієї справи у їх віці.
Крім того, Ангеліна Олійник поділилась власним досвідом волонтерства.

20.03.2024 Шкільний урок волонтерства Читати далі »

7-12.03.2024. Співпраця з ГО “Дівчата”

Продовжується наша співпраця з ГО «Дівчата». Тепер провели лекції для учнів нашої школи очно, навіть повітряні тривоги не змогли нам завадити. Основні теми лекції – особливості жіночої та чоловічої фізіології, гендерно-зумовлене насильство, особисті кордони. ГО “Дівчата” – громадська організація, що займається просвітництвом підлітків. Місія ГО «Дівчата»: спонукати молодь свідомо будувати свою життєву стратегію з урахуванням особливостей жіночої та чоловічої фізіології та сучасних можливостей професійної реалізації.

7-12.03.2024. Співпраця з ГО “Дівчата” Читати далі »

13.03.2024 Конкурс “Знавці історії”

Серед різноманіття освітніх заходів до нас завітала муза історії!
В шкільному конкурсі «Знавці історіі» (організатор – Антоненко О.В.) взяли участь команди 8-А, 9-А, 9-Б, 9-В, 10-А, 10-Б. Команди художньо представили епоху історії, майстерно втілюючись в ролі гетьманів, козаків, імператорів, королів, королеви , мистецьких та політичних діячів. А виконуючи музичну композицію «Пісня, народжена війною», познайомили з історією створення пісні та доторкнулися до душі кожного.
Почесними гостями школи були декан історичного факультету УДУ ім. М. Драгоманова професор Мелащенко Т. В.,, професор Коляда І. А., доцент Бака Т.В та керівник виробничої практики студентів і добрий друг школи доцент Загребельна Н.І.
Окрасою дійства були пісні «Герої не вмирають», «Два кольори» у виконанні оперного співу студента консерваторії Яретика М. М.
Дійство було наповнене піднесенням, емоціями , звитягою,патріотизмом та вірою в перемогу і силу нашої України !

13.03.2024 Конкурс “Знавці історії” Читати далі »

14.03.2024 Перемога у відбірковому районному етапі турніру “Пліч-о-пліч”

Сьогодні наші дівчата вибороли першу перемогу у відбірковому районному етапі турніру “Пліч-о-пліч. Грали із гімназією № 178 (виграли з рахунком 2-1) та із ліцеєм № 144, (виграли з рахунком 2-0).
Вітаємо переможців та їх тренера Маярчука Р.В.!

14.03.2024 Перемога у відбірковому районному етапі турніру “Пліч-о-пліч” Читати далі »

14.03.2024 Колодій. Ярмарок. 2 день

Сьогодні у нашій школі відбувся другий день нашої ярмарки “Колодія величаймо – Весну зустрічаймо!”
В цей день торгівля була ще жвавіша, до нас навіть завітали учні початкової школи. Сьогодні було ще більше цікавинок: нагородження, пісні, неймовірно багато смаколиків, захоплюючі саморобки, картини, обряд Колодки (який продемонстрували старшокласники) а також багато-багато сміху та цікавого спілкування! А ще сьогодні було дуже багато креативних елементів (підхопивши ідею учнів 6-Г класу): реклама, передбачення, акції і т.п.
Незважаючи на те, що обидва дні супроводжувались сигналами “Повітряна тривога”, свято ворогу зіпсувати не вдалось – жвава торгівля продовжувалась навіть у сховищі.
Підсумки ярмарки (а також звіт) будуть підведені відразу після того, як батьками буде передано всі виручені кошти, а також куплено за них матеріали для роботи волонтерські сіточки.

14.03.2024 Колодій. Ярмарок. 2 день Читати далі »

12.03.2024 Колодій. Ярмарок. 1 день

Сьогодні у нашій школі стартувала наша ярмарка, присвячена святкуванню Сиропусного тижня (або Колодія, Масниці…), а також річниці створення волонтерської організації “Солом’янські сіточки”.
Сьогодні у нас було все: і смаколики, і лотереї, і пісні, і нагородження, і виготовлення маскувальної сіточки, і… навіть 2 повітряні тривоги, під час яких учні не розгубилися і вже у сховищі почали ярмаркувати.
Продажем сьогодні займалися учні 5-А, Б, Г, Д, Є, 6-х та 11-х класів. А купували усі бажаючі.
Вже в четвер (14 березня) до ярмарки готуються учні та батьки 7-10 класів та 5-В. Чекаємо в гості з 11:05 до 12:20 (якщо повітряні тривоги не внесуть свої корективи).
Підсумки ярмарки будуть підведені вже в п’ятницю.

12.03.2024 Колодій. Ярмарок. 1 день Читати далі »

12.03.2024 Шевченківські дні

Весна починається з Шевченка… Саме в ці теплі весняні дні Україна відзначає 210 років з дня народження великого сина українського народу. Учителі української мови та літератури залучили всі класи до участі у ювілейних заходах.
Було проведено конкурси читців, квести, вікторини. Діти малювали ілюстрації до творів поета, розгадували кросворди та ребуси. Було проведено уроки про художню спадщину Шевченка.
У 6-Б класі було проведено бібліотечний урок. Бібліотекар Смаженко М.О. підготувала виставку до уроку. Діти слухали відтворений ШІ голос Шевченка(уч.Корнієвська).
Учні 9-Б класу підготували поетичний захід «Феєрія поетичного слова Шевченка» (уч.Корнієвська).
Під керівництвом Беккер О.І. було проведено літературний батл про життя і творчість поета, мегарозмальовки у шкільних коридорах привертали увагу учнів і вони активно малювали. Учні 7-х класів створили й переглянули презентації про життя Кобзаря, який обрав нелегку дорогу служіння рідному народові (уч.Конішевська).
Наші «професійні радіожурналісти» , які вже рік працюють на шкільному Радіо159 підготували чудову радіогазету (6-Г, Козачок М.М). До участі у заходах активно долучилися Плєшива П.В., Кресна Т.Д., Скіцько Г.В.
Перемога у VI Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» є внеском уч. Кресної Тетяни Дмитрівни та її учениці Голубєвої Катерини у вінок Шевченкової слави.
Поезія Шевченка, попри численні заборони, стала нетлінною і важливою частиною духовної єдності українського народу. Тож нехай святе українське слово об’єднає всіх українців.

12.03.2024 Шевченківські дні Читати далі »

11.03.2024 Долучення до акції “З піснею до перемоги!”

Сьогодні нашу школу відвідала волонтер, народна артистка України Інеса Братущик.
Інеса Михайлівна створила та проводить проєкт “З піснею до Перемоги!”, в межах якого відбувся концерт у Торонто, де було зібрано кошти на 30 дронів, які повезуть до 56 мотострілкової бригади та бригади “Карпатська Січ”.
Наша школа теж не лишилась осторонь. Учнями, батьками та вчителями було зібрано для наших захисників солодощі та слова підтримки, які саме сьогодні було передано волонтеру для передачі Захисникам.

11.03.2024 Долучення до акції “З піснею до перемоги!” Читати далі »

08.03.2023 Концерт “Подих Весни”

В п’яницю у нашій школі відбувся весняний концерт “Подих Весни”. На концерті глядачі мали можливість насолодитися прекрасними танцями, чудовою музикою гітари, фортепіано, запальних гітаристів, послухати чудові пісні юних вокалісток, а також переглянути веселу сценку від наших УРС.

08.03.2023 Концерт “Подих Весни” Читати далі »

Успіхи наших гуртківців

Цими вихідними учні, які займаються у туристичному гуртку, гідно представили нашу школу на відкритих змаганнях Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва зі спортивного туризму в закритих приміщеннях. Змагання складались з трьох різних видів туризму
У суботу, 2 березня, до програми змагань входили дистанції з техніки велотуризму та орієнтування. Чудова конкуренція, гарний настрій та досконала організація панувала в цей день
У неділю, 3 березня туристи спортсмени змагались на дистанціях з техніки пішохідного туризму у спортивний залі ліцею 144. 30 команд , а це близко 120 учасників, у різних вікових категоріях змагались на дистанціях особисто, в командах та естафетою.
Обʼєднання двох шкіл (а саме нашої і СШ №187) привели початкову команду до 3 призового місця серед 15 команд (серед учнів нашої школи Сулік Аріна).

Успіхи наших гуртківців Читати далі »

Обереги для захисників

Школярі долучились до благодійної акції. Своїми руками вони розмалювали футболки для наших воїнів зі шпиталю аби подарувати їм трохи тепла.
Низький уклін усім причетним та небайдужим! Щирі посмішки наших захисників – це найцінніше, що ми зараз маємо! Часточка дитячої душі та добра на кожній розписаній футболці – надпотужний оберіг для наших ЗСУ! Поки ми разом – боремось, допомагаємо, підтримуємо, маємо величезну силу та жагу до ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!!! Героям Слава!!!

Обереги для захисників Читати далі »

Міжнародний день дарування книги

До школи з проханням звернулась волонтерка – дружина військовослужбовця, з якою ми відвідуємо хлопців у лікарнях. Щоб хоч трошки відволіктись від невеселих лікарняних буднів в рамках Міжнародного дня дарування ми зібрали різні книги для наших захисників.

Дякуємо Вам за вашу мужність, силу і витримку!!!

Міжнародний день дарування книги Читати далі »

22.02.2024 Презентація п’ятикласників

Сьогодні в нашій школі було неймовірне свято. Наші п’ятикласники показували свої вміння і таланти.
Почалось свято з традиційного виконання Гімну України. Неймовірно було чути, як учні не лише рівно стояли під час виконання головної пісні країни, а й дружньо підспівували. Після чого ми згадали полеглих у війні Хвилиною Мовчання.

Далі класи показали себе у підготовлених виступах. В своїх номерах усі класи продемонстрували надзвичайну згуртованість та артистичність.
Наступним випробуванням було відгадування народних прислів’їв. Учні чудово справились із завданням, а також показали, що готові прийти на допомогу товаришу.

Також на святі вже традиційно виступив танцювальний ансамбль Atlantida.
Після всіх виступів адміністрація школи подякувала класним керівникам Іваненчук І.А., Іванченко Є.В., Ковальчук С.І., Лук’янець В.В., Піскарьову С.В. та Лозянко Н.М. за підготовку учнів, а також нагородила класи сертифікатами, а кожного учня посвідченнями справжніх учнів спеціалізованої школи ІІ-ІІ ступенів №159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва.

На завершення свята усі п’ятикласники під акомпанемент вчителя музики Коваля С.Й. дружно виконали Гімн рідної школи.

22.02.2024 Презентація п’ятикласників Читати далі »

21.02.2024 День рідної мови

21 лютого ми  відзначаємо  Міжнародний день рідної мови. А мова – це код нації, її  душа. У глибинах мови народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

До відзначення цього свята також долучилася шкільна родина нашого закладу освіти. Були проведені різноманітні заходи, в яких активну участь взяла вся шкільна спільнота.

Цікавими і змістовними були інтелектуально – розважальні ігри для 5, 6 класів. Винахідливість, допитливість, креативність стали в нагоді шестикласникам під час проведення уроку – квесту «Нас єднає мова». Робота сприяла розвитку дослідницьких навичок учнів та розширенню їхнього кругозору.

Цікавим був  «Мовний квіз»  у 7 класах. Здобувачі освіти твердо усвідомили, що мову треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Учні 8-х класів писали  конкурсні есе про красу української мови, читали поезії.

З досить цікавою та різноманітною інформацією ознайомилися учні 9 класу, під час проведення мультимедійної вікторини «Диво калинове…» . Одинадцятикласники створювали сторителінг  «Мова -моя зброя». Вони продемонструвати свої знання з української мови та кмітливість .

Уся робота проводилась під керівництвом наших учителів української мови та зарубіжної літератури.

Отже, проведення Міжнародного дня рідної мови не тільки поглибило знання учнів з української мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізувало творчі зусилля, підвищило мотивацію вивчення рідної мови та культури власної країни.

21.02.2024 День рідної мови Читати далі »

20.02.2024 День Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в нашій школі було проведено Лінійку Пам’яті Героїв Небесної Сотні. На ній учні згадали події 10-річної давності, пояснили причини та наслідки цих подій. А також згадали Хвилиною Мовчання всіх полеглих Героїв.

20.02.2024 День Пам’яті Героїв Небесної Сотні Читати далі »

16.02.2024 День Єднання

Сьогодні учні нашої школи приєднались до святкування Дня Єднання в Україні.
На кожному поверсі ученицею 8-Г класу Анною Волковою було підготовлено банери зі словами єднання, а також ескізами малюнків на них.
І вже сьогодні кожен учень школи мав можливість доєднатись до спільного створення чудових патріотичних малюнків, розмальовуючи на банерах створені ескізи, або доповнюючи їх власними малюнками.
Усі бажаючі, які не встигли доєнатись, можуть це зробити вже з понеділка.

16.02.2024 День Єднання Читати далі »

08.02.2024 Екскурсія до КНУКіМ

8 січня учні 11 класів нашої школи здійснили захоплюючу екскурсію до Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) – одного з найпрестижніших вишів України у сфері культури та мистецтва.

Під час екскурсії учні мали можливість:

  • Відвідати різні кафедри КНУКіМ: кафедру хореографії, кафедру музичного мистецтва, кафедру дизайну та реклами, кафедру акторської майстерності та інші.
  • Познайомитися з викладачами та студентами університету: дізнатися про особливості навчання на різних факультетах, про творчі проекти та здобутки студентів.

Екскурсія до КНУКіМ стала для 11-класників справжнім святом. Вони отримали масу позитивних емоцій, нових знань та вражень.

Ось деякі відгуки учнів про екскурсію:

  • “Я була вражена масштабами та красою університету. Мені було дуже цікаво дізнаватися про їхні творчі проекти.”
  • “Я завжди мріяв стати актором. На презентації кафедри я зрозумів, що це не так просто, як здається, але воно того варте.”
  • “Я ніколи не думала, що дизайн може бути таким цікавим. Мені хотілось би створювати власні ескізи одягу.”

Екскурсія до КНУКіМ допомогла учням 11 класів краще зрозуміти світ мистецтва та культури, а також для декого, можливо, визначитися з майбутньою професією.

Дякуємо керівництву КНУКіМ за організацію та проведення екскурсії!

08.02.2024 Екскурсія до КНУКіМ Читати далі »