21.03.2025 Концерт “Весна не забула про нас” у нашій школі

Сьогодні в нашій школі відбувся яскравий концерт “Весна не забула про нас”. Учні продемонстрували свої вокальні, інструментальні та хореографічні таланти, створивши святкову атмосферу.
Глядачі насолоджувалися різноманітними виступами – від народних мелодій до сучасних композицій. Творчі колективи школи вразили своєю енергією та артистизмом.
Концерт подарував усім гарний настрій та заряд позитиву. Дякуємо організаторам та учасникам за це чудове свято весни!
Окрема подяка “Солом’янській платформі” за підтримку та нові барабани для нашої рок-групи, які стали чудовим доповненням до концертної програми!
Після цього святкового концерту на учнів чекають весняні канікули – час для відпочинку та нових вражень. Бажаємо всім гарних канікул!