2 травня 2025 року команда нашої школи взяла участь у міському етапі змагань з “Регбі-5” у межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч: Шкільні ліги». Змагання проходили на стадіоні «Спартак», де наші спортсмени продемонстрували справжній бойовий дух та вибороли почесне третє місце серед команд міста Києва!
Це досягнення стало результатом наполегливої праці учнів під керівництвом вчителя фізичної культури Губчика Віталія Андрійовича. Командна взаємодія, спортивна майстерність і рішучість стали запорукою успіху.
Щиро дякуємо всім учасникам команди та їх наставнику за гідне представлення школи на міському рівні. Ви — наша гордість і приклад для наслідування!
Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших спортивних звершень!












